PHP Developer

praca it: etat dla YSLAB / Warszawa

Tagi: PHP

Kto: YSLAB.pl
Gdzie: Warszawa, Łucka 20
Mail: [email protected]

Zadania:
• Integracja serwisów i sklepów internetowych z systemami CMS
• Tworzenie dedykowanych modułów
• Programowanie aplikacji internetowych w PHP

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w PHP
• Znajomość relacyjnych baz danych MySQL
• Podstawowa znajomość technologii frontend’owych (HTML5, JS, jQuery, CSS3)
• Doświadczenie w integracji i budowie systemów bazujących na REST API
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z systemami Magento i Contao

Oferujemy:
• Pracę przy innowacyjnych projektach
• Biuro w Centrum Warszawy z dogodnym dojazdem
• Dogodna forma zatrudnienia
• Stanowisko pracy umożliwiające rozwój zawodowy
• Pracę w kreatywnym i sympatycznym zespole, który sukcesywnie realizuje nowe wyzwania

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-12
Wyświetlona: 4955 razy