Starszy Administrator EDI

praca it: etat dla New-Invest / Bełchatów

Tagi: EDI

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT.
Planujemy stworzyć konkurencyjny system sprzedaży, dlatego obecnie poszukujemy osób na stanowisko Starszy Administrator EDI

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych i stworzenie najlepszego doświadczenia konsumenckiego.
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: do 15 000 Umowa o Pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Możliwa częściowa praca zdalna.

Wymagania:
• 5 lat doświadczenia w technologii EDI,
• dobra znajomość technologii i standardów EDI,
• dobra znajomość Run and Service Delivery,
• dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
• wykształcenie wyższe w zakresie informatyki.
Dodatkowe atuty:
• znajomość środowiska SAP,
• doświadczenie w środowisko SOA,
• doświadczenie zawodowe w sprzedaży, logistyce,
• znajomość ITIL,
• doświadczenie w pracy z: Enterprise Service Bus ESB, Cloud Integration, EDI, zarządzanie procesami biznesowymi BPM, monitorowanie aplikacji biznesowych BAM, B2B)
• doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Zadania:
• zarządzanie zewnętrznymi interfejsami danych EDI z naszymi partnerami biznesowymi,
• wykrywanie wszelkich kwestii EDI,
• kontakt z naszymi partnerami.

Obowiązki:
- dostawa:
• zarządzanie i monitorowanie usług EDI na Web Metod (Software AG)
• miara jakości usługi platformy SLAs,
• optymalizacja harmonogramu pracy, proponowanie usprawnień,
• ustalanie standardów dla procesów monitorowania,
• dostarczanie raportów, utrzymanie dokumentacji,
• wspieranie działalności zespołu, organizowanie procesu eskalacji.
- projekt:
• przyjmowanie nowych partnerów, projektów w systemach produkcyjnych, konfiguracje,
• wspieranie zespołów projektowych: określanie wskaźników KPIs, wdrożenie, monitorowanie, i raportowanie,
• wsparcie w monitorowaniu EDI w oparciu o nowe rozwiązania Software AG EDI,
• wdrażanie KPIs,
• aktywne uczestnictwo w projektach,
• definiowanie standardowych modeli usług EDI.

Oferujemy:
• długoterminową współpracę,
• pracę w młodym zespole,
• ugruntowaną pozycję w międzynarodowej firmie,
• wiele projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii np. SAP HANA, Fiori, UI5, Lumira, IBM WebSphere Commerce Servers,
• zaangażowanie w długoterminowe projekty,
• opiekę medyczną,
• pakiet sportowy,
• zniżki pracownicze,
• praca w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-16
Wyświetlona: 5031 razy