Full-Stack . NET Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: C# NET JavaScript HTML CSS

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego producenta systemów ERP, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Full-Stack .NET Developer
Miejsce pracy: Poznań (bliskie okolice)
Oferowane wynagrodzenie: 5.000 – 8.000 PLN netto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

Opis stanowiska:
 projektowanie i implementacja oprogramowania;
 projektowanie architektury aplikacji webowych w modelu MVC;
 analiza potrzeb biznesowych;
 współpraca z zespołem;
 udział we wdrożeniach systemów.

Oczekiwania:
 praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS, Bootstrap;
 praktyczna znajomość C# i środowiska .NET;
 znajomość MS SQL;
 znajomość wzorca MVC i Visual Studio;
 doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty;
 wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
 znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
 umiejętność pracy w zespole;
 odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Mile widziane:
 znajomość Kendo (Telerik).

Klient oferuje:
 atrakcyjne wynagrodzenie (5.000 – 8.000 PLN netto);
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
 przyjazną atmosferę;
 pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
 możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
 udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-18
Wyświetlona: 4941 razy