Programista/Projektant w zespole Database Platforms

praca it: etat dla SALESFOR / Kraków

Tagi: database node js linux redis postgres

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT zajmujący się tworzeniem pionierskich rozwiązań znacząco wpływających na korzystanie z Internetu. Klient jest odpowiedzialny za rozwój systemów i serwisów, z których regularnie korzystają 23 milionów ludzi w Polsce i w Europie. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista/Projektant (potencjalny Team Leader) w zespole Database Platforms

Nr Ref: DPD/K/135/2016
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
Praca nad rozwojem kluczowych platform:
• NoSQLDB (nierelacyjna baza danych oparta o Cassandrę)
RDBS (relacyjna baza danych bazująca na Postgres)
FTS (wyszukiwarka wykorzystująca Solr)
SKVDB (cache oparty o Redis)
• rozwijanie oprogramowania odpowiedzialnego za automatyczne zarządzanie klastrami naszych usług (konfigurowanie, provisioning, skalowanie, monitorowanie, rozliczanie)
• dostarczanie innym zespołom bibliotek klienckich oraz wspieranie ich

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka
• Umiejętność pracy z systemem Linux
• Znajomości Node.js, bardzo dużym plusem będzie również znajomość Python (w szczególności Tornado)
• Doświadczenia w projektowaniu struktur i zapytań bazodanowych

Mile widziane:
• Dużym atutem będzie znajomość przynajmniej jednej z technologii: Cassandra, Postgres, Solr, Redis
• Znajomość: AngularJS, Graphite, SaltStack
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym

Oferujemy:
• Pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
• Współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT
• Praktyczne doświadczenia w rozwiązaniach o dużej skali – obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu i setki maszyn
• Ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
• Stabilne środowisko pracy
• Pakiet socjalny doceniany przez naszych pracowników.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-18
Wyświetlona: 5119 razy