Art Director

praca it: etat dla Internet Designers / Wrocław

Tagi: Art Director grafik reklama internet marketing kreacja

Tworzymy więzi!
Niezależna agencja, od ponad 10 lat na czołowej pozycji w branży e-marketingu, zaprasza kolejne osoby do swojego zespołu.

ART DIRECTOR

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Nr referencyjny: ARD/ID/09.2010

Opis stanowiska:
Szukamy doświadczonego projektanta z głową pełną pomysłów, celnie trafiającego w oczekiwania klientów. Jeżeli czujesz, że pasja, którą masz w sobie, zainspiruje cały zespół i zmotywuje do ciągłego podnoszenia poprzeczki, dołącz do nas jako ART DIRECTOR.

Połączmy nasze pasje!

Oczekujemy:
• doskonałej znajomości zasad projektowania na potrzeby internetu potwierdzonej inspirującym port folio,
• doświadczenia w pracy z briefem,
• umiejętności zarządzania zespołem (planowanie prac, przekazywanie wiedzy, motywowanie, rozliczanie z zadań),
• aktywnej i przyjaznej postawy,
• świeżego spojrzenia na \“oczywiste\” sprawy.

Doceniamy:
• pozytywną energię,
• niezależność poglądów,
• pasję tworzenia,
• łatwość komunikacji,
• zaangażowanie w działanie.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w pięknym Wrocławiu,
• pogłębianie doświadczenia w projektach dla znanych i lubianych marek,
• inspirującą i kreatywna pracę w towarzystwie świetnych ludzi,
• dostęp do fachowej wiedzy i wysokie standardy pracy,
• spotkania i wyjazdy integracyjne,
• możliwość samorealizacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-14
Wyświetlona: 6730 razy