Java Developer (Smart City)

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: java

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Numer referencyjny: JD/U
Łódź , Kraków
Wymagania:
• co najmniej 2letnie doświadczenie w programowaniu i projektowaniu obiektowym w Java
• wykształcenie informatyczne
• praktyczna znajomość zagadnień ORM (Spring)
• znajomość automatycznego budowanie Maven
• wiedza z zakresu wdrażania aplikacji i zarządzania serwerami Jboss eap
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
• umiejętność modelowania i tworzenia zapytań dla baz danych w SQL, preferowane doświadczenie w zakresie baz danych Oracle
• znajomość silników procesów: jbpm, activiti
• znajomość webservices: rest
Zakres obowiązków:
• współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
• implementacja i utrzymanie procesów biznesowych służących do konfigurowania i utrzymania infrastruktury sieci telekomunikacyjnej
• przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji
• udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
• organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
• implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
• testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
• tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
• pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
• udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
• pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-25
Wyświetlona: 4995 razy