DevOps Engineer

praca it: etat dla Comarch / Łódź

Tagi: linux bazy danych

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref: DO/U

Zakres zadań:
- automatyzacja wytwarzania i wdrażania oprogramowania oraz testów
- tworzenie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery
- konfiguracja systemu, administracja serwerami, bazami danych, wsparcie migracji danych
- programowanie (rozwój modułów oprogramowania)

Wymagania:
- znajomość Continuous Integration / Continuous Delivery
- znajomość Linux, Git, Java
- doświadczenie w automatyzacji procesów wytwarzania oprogramowania
- mile widziana znajomość Jenkins, Docker, Ansible, Logstash/ElasticSearch
- mile widziana wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów, narzędzi monitoringu i alertowania
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- pracę z wykorzystaniem nowych technologii
- udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
- zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
- atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
- indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-31
Wyświetlona: 5533 razy