Concept Art Designer

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Zielona Góra

Tagi: adobe cc wacom grafika rysunek design

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • kreacje rysunków komiksowych na potrzeby kampanii reklamowych oraz projektów wewnętrznych firmy,
  • projektowanie koncepcji postaci oraz wyrażania idei, nastrojów dla użycia w grafikach i animacjach,
  • pracę nad ciągłością identyfikacji wizualnej firmy,
  • efektywną współpracę z liderem, copywriterem oraz innymi członkami zespołu,
  • wykonywanie bieżących prac graficznych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży graficzno-projektowej lub graficzno-artystycznej,
  • portfolio dokumentujące doświadczenie w tworzeniu grafik i rysunków,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator),
  • bardzo dobra obsługa tabletów graficznych Wacom,
  • umiejętność rysunku manualnego,
  • kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa i wysokie poczucie estetyki wizualnej,
  • znajomość różnorodnych stylów graficznych oraz aktualnych trendów w projektowaniu,
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu sztuk plastycznych,
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki,
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-07
Wyświetlona: 4391 razy