Java Developer

praca it: etat dla GetPro Recruitment Agency / Warszawa

Tagi: java jee linux eclipse ui

Dla Klienta, firmy współrealizującej złożony i innowacyjny system billingowy wraz z jednym z 6 największych producentów oprogramowania biznesowego na świecie, uważanego za trendsettera w swojej branży (IT/TELECO), poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 zł netto B2B

Zadania:

rozwój istniejących i budowa nowych funkcjonalności systemu
dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
udział w pracach projektowych i analitycznych
tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka JAVA
doświadczenie w pracy z systemami: Eclipse, Git, Gerrit
doświadczenie w pracy z systemem Linux
umiejętność pracy w zespole
motywacja do osiągania wyznaczonych celów
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

doświadczenie w architekturze JEE oraz powiązanych zasadach projektowych
doświadczenie w tworzenie UI (Java Script, CSS)
doświadczenie w obszarze SOA (web services, REST)
doświadczenie w testowaniu
doświadczenie w Agile Development

Klient oferuje:

pracę przy dużym i prekursorskim projekcie (system bilingowy obsługującym miliony użytkowników na całym świecie)
możliwość odbycia szkoleń i zdobycia doświadczenia w pracy z międzynarodowym zespole
dla chętnych możliwość wyjazdów za granicę (Szwecja, Kanada, USA, Indie)
umowa B2B, 3 miesiące okresu próbnego, po jego zakończeniu bezterminowy kontrakt z 3-mc okresem wypowiedzenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-08
Wyświetlona: 5365 razy