Programista języków skryptowych

praca it: etat dla Comarch SA / Warszawa

Tagi: programista persl developer php

Oczekiwania wobec kandydatów:

bardzo dobra umiejętność programowania zwłaszcza w językach skryptowych umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania i technologii znajomość zagadnień związanych z WWW, bazami danych, systemami Workflow będzie dodatkowym atutem umiejętność abstrakcyjnego myślenia

Zakres obowiązków:

rozwój narzędzi klasy Workflow branie odpowiedzialności za cały proces wytarzania modułu (projektowanie, programowanie, testowanie, dokumentowanie)

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem współpracę z doświadczonymi specjalistami udział w dużych i złożonych projektach prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-16
Wyświetlona: 4988 razy