Web Developer

praca it: etat dla GameDesire Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP MySQL html git

Szukamy Web Developera, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

  • Rozwijanie i utrzymywanie naszych serwisów gier online m.in. GameDesire.com
  • Integrowanie naszych gier z serwisami społecznościowymi (facebook, yahoo, vk, …) oraz stronami partnerów
  • Rozwijanie usług sieciowych na potrzeby gier
  • Tworzenie narzędzi online na potrzeby zespołów tworzących gry
  • Optymalizacja istniejących serwisów i usług
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań oraz ciągła poprawa jakości rozwiązań już istniejących

Wymagane skille

  • Doświadczenie z technologiami webowymi: php5/php7, sql (mysql), html, css, javascript
  • Praktyczna znajomość bibliotek/frameworków: jQuery, bootstrap, twig, symfony2
  • Znajomość system kontroli wersji GIT
  • Zrozumienie problemów przy tworzeniu stron na różne przeglądarki i systemy operacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznej
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia

Mile widziane

  • Doświadczenie z technologiami webowymi: node.js, python
  • Znajomość linuxa
  • Praktyczna znajomość bibliotek/frameworków: expressjs, django
  • Doświadczenie z API JSON/REST w serwisach webowych

Nagrody gwarantowane

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 10 lat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport, bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-20
Wyświetlona: 5333 razy