Helpdesk IT

praca it: etat dla Fachowcy.pl Ventures S.A. / Warszawa

Tagi: helpdesk administracja it domeny

Notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupa Fachowcy.pl Ventures S.A. oferuje kompleksową obsługę obecności małych i średnich firm w Internecie w modelu abonamentowym (więcej: www.fachowcy.pl).

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Helpdesk IT.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników,
- konfiguracja sprzętu i oprogramowania dla pracowników,
- utrzymanie i konfiguracja firmowej sieci komputerowej,
- kontakt z dostawcami zewnętrznymi oraz sporadycznie klientami,

Oczekujemy:
- znajomości sposobu funkcjonowania Internetu, stron WWW, domen, poczty e-mail,
- znajomości sposobu funkcjonowania sieci lokalnych (switche, routery, wifi),
- znajomości systemów operacyjnych Windows, MacOS,
- otwartości na rozwiązywanie problemów użytkowników,
- chęć uczenia się nowych systemów,
- mile widziana znajomość sposobu działania VoIP, SIP, XMPP,
- mile widziana znajomość programów firmy InsERT (na poziomie instalacji, wsparcia),
- mile widziana wiedza na temat konfiguracji sieci zdalnych (zdalny pulpit, VPN),

Oferujemy:
- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywania wiedzy na temat administracji systemami IT, programowania,
- pracę w biurze w Warszawie w stałych godzinach,
- przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji,
- udział w ciekawych projektach,
- prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 3983 razy