Inżynier Systemu Embedded

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: C embedded

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. W związku z nowymi projektami aktualnie poszukujemy Inżyniera Systemu.

Obowiązki
Analizowanie wymagań systemowych klienta (technicznych, jakościowych)
Tworzenie koncepcji systemu wraz ze specjalistami (głównie z zakresu elektroniki, mechaniki, oprogramowania)
Wsparcie przy przygotowaniu oferty dla klienta
Planowanie i nadzór techniczny procesu projektowego
Wsparcie lidera projektu w kwestiach technicznych
Współpraca z klientem, proponowanie rozwiązań
Udzielanie wsparcia specjalistom realizującym elementy systemu
Identyfikacja ryzyka technicznego w projekcie
Definiowanie testów systemu
Przeprowadzanie przeglądów i zwolnień w poszczególnych fazach tworzenia systemu

Oczekujemy
Min. 3 lata doświadczenia w zakresie rozwijania systemów wbudowanych, oprogramowania lub elektroniki
Atutem będzie doświadczenie w zakresie rozwijania systemów wbudowanych, oprogramowania, elektroniki
Atutem będzie doświadczenie w obszarze: System Engineering
Atutem będzie doświadczenie w zakresie Wymagań Klienta
Wykształcenie techniczne (elektronika lub pokrewne kierunki)
Mile widziana dodatkowa edukacja w zakresie System Engineering, Requirements Engineering lub Project Management
Angielski – dobra znajomość w mowie i piśmie
Mile widziany komunikatywny niemiecki
Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
Znajomość MS Office
Umiejętność analizy wymagań systemowych (pod kątem jakościowym oraz technicznym)
Umiejętność planowania oraz nadzorowania pod kątem technicznym procesu projektowego
Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadani, komunikatywność, otwartość
Gotowość do odbywania podróży służbowych, chęć do pracy w zespołach międzynarodowych (zwłaszcza z pracownikami z Niemi)
Dodatkowymi atutami będą: znajomość MKS Integrity, Enterprise Architekt, wiedza specjalistyczna z co najmniej jednej z dziedzin: elektroniki, mechaniki, oprogramowania i umiejętność pracy w zespole, chęć doskonalenia się i rozwoju

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie
Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
Pakiet socjalny, medyczny i możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
Narzędzia pracy, szkolenia wstępne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 3991 razy