Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (SQL)

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: SQL

Dla naszego Klienta, producenta oprogramowania, poszukujemy osoby ze znajomością SQL na stanowisko Młodszego specjalisty ds. wsparcia IT.

Obowiązki
Wsparcie użytkowników systemów oferowanych przez firmę
Wprowadzanie zmian na potrzeby klientów
Rozwiązywanie problemów informatycznych
Wsparcie działu handlowego w prezentacjach systemów oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników
Wdrażanie, uruchamianie i konfiguracja systemów u klientów
Praca z bazami danych
Migracja danych

Oczekujemy
Preferowane wykształcenie informatyczne min. średnie (studenci ostatnich lat studiów zaocznych również mile widziani)
Atutem będzie doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra obsługa komputera
Znajomość SQL
Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie baz danych, SQL, wdrożeń
Zdolność analizy danych i kreowania nowych rozwiązań
Mile widziana znajomość zagadnień kadrowo – płacowych i księgowych
Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Bardzo dobra organizacja pracy
Nastawienie na pracę z klientem
Prawo jazdy

Oferujemy
Zatrudnienie na umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
Opieka medyczna + dodatki socjalne
Przyjazna atmosfera pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 3899 razy