Progamista C++ Wrocław / północ

praca it: etat dla Recruit.pl / Oborniki Śląskie

Tagi: SQL C++ ERP

Nasz Klient, wiodący dostawca urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych w Europie poszukuje programistów C++ do działu RnD Software – rozwoju produktów. Klient – firma produkcyjna z branży elektronicznej, z kapitałem niemieckim, producent urządzeń i elektroniki użytkowej, dostawca komponentów elektronicznych dla branży samochodowej i rozwiązań software. Produkcja ma miejsce w kilku zakładach na terenie Europy w tym w jednej fabryce w Polsce – pod Wrocławiem, gdzie produkowane są m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery. Poszukujemy programisty / programistki z kilkuletnim doświadczeniem w programowaniu C++, zadaniem będzie rozwój istniejącego oprogramowania oraz nowe projekty (między innymi system MES – Manufacturing Execution System – oparty o MSSQL).

Obowiązki
Projektowanie i programowanie aplikacji w C++ (QT Framework), na potrzeby systemów produkcyjnych ERP / MES / MS SQL
Praca w 4 osobowym zespole Inżynierów Software
Implementacja, rozwój oraz utrzymywanie oprogramowania
Programowanie sprzętu opartego o systemy Linux
Współpraca z innymi programistami
Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Oczekujemy
Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu oraz implementacji aplikacji
Biegła znajomość C++ (QT Framework)
Znajomość rozwiązań opartych na MSSQL
Znajomość SVN (System Kontroli Wersji)
Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (kierunek: informatyka, telekomunikacja, elektronika)
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, jednoczesnego koordynowania wielu zadań
Znajomość rozwiązań opartych o MySQL – dodatkowy atut
Znajomość REST-API – mile widziana
Znajomość elektroniki oraz obsługi sprzętu od strony programistycznej – mile widziana

Oferujemy
Wynagrodzenie 6500 – 8500 zł brutto zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem – na umowę o pracę
Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne), karty żywieniowe, ubezpieczenia grupowe, dowóz do pracy (Trzebnica, Wołów, Brzeg Dolny, Żmigród), darmowa kawa i herbata

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 5369 razy