UI/UX Designer (Gry wideo)

praca it: etat dla Fabryka Gier / Szczecin

Tagi: UI UX Design Interface

Fabryka Gier jest istniejącą już 12 lat firmą zajmującą się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych (jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo). Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core.

Obecnie poszukujemy UI designera do pracy nad realizowanymi przez nas tytułami na platformy mobilne. Możliwa jest zarówno współpraca na zlecenie jak i w wymiarze stałym (zdalnie lub na miejscu w biurze). Jesteśmy elastyczni względem czasu pracy oraz formuły współpracy.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w projektowaniu interfejsów graficznych, ze szczególnym naciskiem na gry Casual. Mamy w realizacji oraz planach kilka tytułów, które potrzebują wsparcia w tym zakresie. Chętnie zatrudnimy projektanta na stałe, podzlecimy całość lub wykonanie wstępnego projektu.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę stałą, znajdziesz u nas świetny, zgrany zespół branżowych weteranów, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii by pomóc Ci osiągnąć zawodowy rozwój. Płacimy uczciwie, unikamy crunchowania i stawiamy na dobrą atmosferę współpracy.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-22
Wyświetlona: 829 razy