Programista .NET w zespole CAD

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: AutoCAD C# NET CAD AutoCAD NET API

Opis stanowiska:
• Tworzenie i programowanie autorskiego/firmowego oprogramowania do projektowania deskowań i rusztowań w oparciu o programy typu CAD
• Realizacja wymagań i wsparcie dla członków grupy PERI
• Realizacja projektów w technologiach Microsoft .NET, C#, AutoCAD.NET API, AutoCAD, WPF, WCF
• Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
• Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
• Tworzenie dokumentacji developerskiej

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu
• Umiejętności analityczne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w AutoCAD.NET API
• Znajomość platformy Microsoft.NET (C#)
• Znajomość zasad geometrii 2D i 3D
• Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach technologicznych: dobra znajomość języka proceduralnego PL/SQL, znajomość technologii programowania warstwy serwerowej – WCF lub/i Windows/Web Services, znajomość technologii WPF

Mile widziane:
• Doświadczenie w korzystaniu i programowaniu w CAD (np. AutoCAD, Inventor, Revit)
• Tytuł magistra/licencjata/inżyniera w obszarze technicznym
• Znajomość TFS
• Zdolności przywódcze
• Znajomość języka niemieckiego
• Znajomość metodyk zwinnych Agile-Scrum i/lub Kanban

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwości rozwoju technicznego
• Pracę w przyjaznym środowisku z doświadczonym zespołem
• Pakiet zajęć językowych – niemiecki i angielski
• Kartę Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-24
Wyświetlona: 5609 razy