C++ Developer

praca it: etat dla Vector Synergy / Poznań

Tagi: C++ Programista Developer

W Vector Synergy usługi Cyber Defence to więcej niż zaawansowane rozwiązania gwarantujące spokój i bezpieczeństwo IT organizacji. To filozofia działania, która prowadzi do wspólnego wypracowania najbardziej efektywnego systemu, gwarantującego bezpieczeństwo cybernetyczne organizacji Klienta na najwyższym – światowym poziomie.
W związku z intensywnym rozwojem innowacyjnego produktu poszukujemy osoby na stanowisko:
C++ DEVELOPER
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Tworzenie niewielkich programów – agentów operujących na systemach wchodzących w skład platformy
• Nadzór nad postępem prac zespołu programistów (regularne odbiory kodu oraz przygotowywanie specyfikacji kolejnych funkcjonalności)
• Wsparcie programistyczne w rozwoju unikalnej platformy związanej z szeroko rozumianą tematyką bezpieczeństwa
• Wsparcie przy rozwoju scenariuszy i projektowaniu ataków

Wymagane:
• Praktyczne, minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu
• Bardzo dobra znajomość C++
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu z WinAPI
• Silna teoretyczna (mile widziana praktyczna) znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi i stosem TCP/IP
• Znajomość zagadnień Continouos Integration i Continuous Delivery
• Znajomość Agile/Scrum
• Znajomość GITa
• Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
• Praktyczne doświadczenie w użytkowaniu dowolnego rozwiązania wirtualizacyjnego (mile widziane KVM)
• Doświadczenie w użytkowaniu systemów z rodziny Linux/Unix
• Teoretyczna wiedza z obszaru bezpieczeństwa (w tym OWASP)
• Otwartość na nowe technologie
• Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane:
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu systemów webowych (PHP)
• Praktyczne doświadczenie w administrowaniu systemami z rodziny Linux/Unix
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem (zwłaszcza testami bezpieczeństwa lub monitoringu i analizy incydentów)
• Certyfikaty poświadczające kompetencje związane z programowaniem/sieciami komputerowymi/bezpieczeństwem/administracją systemami operacyjnymi
• Znajomość innych języków programowania, np. Python, Powershell, Bash.

Vector Synergy gwarantuje:
• Elastyczność w doborze formy współpracy (B2B lub umowa o pracę);
• Współpracę z zespołem światowej klasy certyfikowanych specjalistów oraz pracę nad unikalnym produktem;
• Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, karnetów sportowych oraz dofinansowanie lunch’ów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-20
Wyświetlona: 5967 razy