Java EE Architect | Warszawa, od 15k netto

praca it: etat dla Klient New-Invest / Warszawa

Tagi: Java EE JavaBeans

Firma: międzynarodowa organizacja z branży FMCG. Głównym celem jest pomoc rolnikom w powiększaniu wysokiej jakości plonów, przeznaczonych dla zwierząt, ludności oraz firm paliwowych.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Java EE Architect

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: od 15k netto (+premie roczne i uznaniowe)
Forma zatrudnienia: B2B lub UoP

Dlaczego warto u nas pracować ?

- gwarantujemy stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
- oferujemy budżet na kursy dla Pracowników oraz szkolenia wewnętrzne
- zapewniamy prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
- jednym z wielu benefitów jest karta Multisport
- przewidujemy premie roczne i uznaniowe

Główne zadania na tym stanowisku:

- projektowanie systemów (Together J/Together)
- korzystanie z narzędzi Rational Rose
- wdrażanie wzorców projektowych J2E/S
- wdrażanie architektury i projektowania obiektów (zorientowanych obiektowo)
- tworzenie artefaktów projektowych (UML)
- kierowanie developerami
- praca zgodnie z metodologią Agile, RUP lub metodologią iteracyjną / artefaktami

Wymagania:

- 10 lat doświadczenia w programowaniu – Java EE, certyfikat architekta J2E
- doskonała znajomość Enterprise JavaBeans
- znajomość produktu IBM WebSphere Portal
- wiedza z zakresu JPA, Hibernate i ORM, MVC
- doświadczenie w JavaScript oraz HTML5 i CSS3
- doświadczenie w korzystaniu z: TIBCO, Mercury, J2E Security oraz w projektowaniu domen
- doświadczenie w wykorzystaniu technologii XML (XSLT, Xquery i Xpath)
- doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa aplikacji korporacyjnych, znajomość relacyjnych baz danych – Oracle
- doświadczenie w projektowaniu / kodowaniu Eclipse plug-in, wiedza na temat automatyzacji pragmatycznej i bezpieczeństwa danych
- rozumienie programowania aspektowego oraz doświadczenie w projektowaniu obiektowym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-23
Wyświetlona: 5891 razy