PHP Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Zielona Góra

Tagi: PHP

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiego producenta specjalistycznego oprogramowania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
 pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
 analiza potrzeb biznesowych;
 współpraca z zespołem;
 tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:
 bardzo dobra znajomość PHP, HTML i CSS;
 znajomość JavaScript, jQuery;
 znajomość MySQL, Nginx;
 kreatywne podejście do pracy;
 chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii;
 odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Klient oferuje:
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
 możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
 możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
 nowoczesne biuro;
 udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-24
Wyświetlona: 5803 razy