Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży

praca it: etat dla SALESFOR / Warszawa

Tagi: gsm rfid

Nr Ref: IWTS/W/91/2017

Miejsce pracy: Warszawa – Wawer

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma technologiczna z branży systemów zabezpieczeń wykorzystująca technologie GSM/GPRS oraz RFID. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży.

Obowiązki:

Współpraca z klientami w zakresie wsparcia technicznego,
Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących urządzeń elektronicznych służących do komunikacji GSM, monitoringu urządzeń i osób z wykorzystaniem technologii RFID, GPS.
Weryfikacja, aktualizacja i testowanie oprogramowania zawartego w powyższych urządzeniach (firmware) oraz aplikacji zarządzających i komunikacyjnych
Testowanie urządzeń i oprogramowania
Wsparcie wewnętrzne dla innych inżynierów i specjalistów
Współpraca z Działem Sprzedaży, zakładem produkcyjnym, działem R&D
Wymagania:

Wykształcenie techniczne
Dobra znajomość środowiska MS Office
dobra znajomość j. angielskiego (B2+) oraz mile widziana znajomość jednego z języków: hiszpański, niemiecki, francuski, portugalski, rosyjski
zmysł techniczny i pasja do urządzeń elektrycznych
Mile widziana znajomość:

Znajomość technik komunikacyjnych i zagadnień związanych z monitoringiem, systemami alarmowymi i branżą security
Znajomość programów do monitoringu, telemetrii, komunikacji
Doświadczenie w sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych lub wsparciu technicznym
Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię (kwartalną, roczną)
Elastyczność współpracy (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
Benefit: Pakiet Multisport
Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
Możliwość objęcia roli kierowniczej w bliższej przyszłości
Pracę rozliczaną poprzez efekty
Współpracę z Klientami z całego Świata
Delegacje do klientów
Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-31
Wyświetlona: 4214 razy