Konsultant EDI - Poznań

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: EDI Seeburger SAP

Dla jednej z największych w Polsce firm produkcyjnych z branży FMCG poszukujemy specjalisty na stanowisko Konsultant EDI. Do głównych obowiązków należeć będzie rozwój, projektowanie oraz wdrażanie połączeń EDI oraz testowanie i prowadzenie dokumentacji technicznych.

Wynagrodzenie:
Junior Konsultant EDI (do 3 lat doświadczenia) – 4 000 – 8 000 brutto umowa o pracę
Konsultant EDI – 8 000 – 14 000 brutto umowa o pracę

Miejsce Pracy: Poznań

Obowiązki:
rozwój, projektowanie oraz wdrażanie połączeń EDI oraz testowanie i prowadzenie dokumentacji technicznych
określanie potrzeb i wdrożenie z uwzględnieniem wymagań managerów
koordynacja między partnerami wewnętrznymi i zewnętrznym
optymalizacja i wdrażanie procesów i funkcji
szkolenie kluczowych użytkowników

Oczekujemy:
bardzo dobra znajomość produktów Seeburger w środowisku EDI (BIS6 / BIS5) lub porównywalnym konwerterze
chęć zaznajomienia się z modułami SAP
mile widziana znajomość modułów SAP (np. SD, MM, FI)
dobra znajomość języka angielskiego
wykształecenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie

Oferujemy:
możliwość rozwoju oraz awansu
praca w międzynarodowym zespole
stały kontakt I współpracę z zespołami z zagranicy
elastyczne godziny pracy
możliwość pracy częściowo zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-04
Wyświetlona: 6116 razy