Senior .NET Developer

praca it: etat dla Tigura / Wrocław

Tagi: NET GUI SOA SCRUM WCF

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – będącego światowym liderem w dziedzinie rozwiązań informatycznych i inteligentnych systemów transportu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:

• Rozwój i utrzymanie systemu rozproszonego w czasie rzeczywistym
• Tworzenie nowych funkcjonalności
• Analizowanie wymagań Klienta
• Implementacja kodu
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Współpraca z zespołem

Oczekiwania:

• Minimum 5cio letnie doświadczenie
• Bardzo dobra znajomość technologii .NET
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
• Dobra znajomość Unity
• Doświadczenie w programowaniu GUI
• Znajomość pisania testów jednostkowych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Empatia do współpracowników oraz klientów
• Zdolności analityczne, umiejętność w rozwiązywaniu problemów technicznych

Mile widziane:

• Doświadczenie w technologii SOA (np. WCF)
• Doświadczenie w użyciu SCRUM/Agile
• Doświadczenie jako Operation Engineer/Konsultat/SW Tester

Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie – do 13.000 PLN Brutto
• Umowa o pracę lub B2B
• Możliwość pracy zdalnej ( do 4 razy w miesiącu)
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Wyjazdy zagraniczne
• Szeroki pakiet benefitów, w tym np. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, imprezy integracyjne
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-04
Wyświetlona: 6158 razy