Starszy Programista JAVA

praca it: etat dla 4system Polska / Zielona Góra

Tagi: Java SQL Eclipse SVN

Firma 4system Polska Sp. z o.o. w związku z rozwojem i realizacją nowych ciekawych projektów wdrożeniowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Realizowane zadania:
Poszukujemy wszechstronnych deweloperów Java, którzy mają doświadczenie w programowaniu, chcą się rozwijać i uczestniczyć w długofalowym rozwoju aplikacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie, rozwijanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz tworzenie gamy nowych produktów, wykonanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Oferujemy:
• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• elastyczny czas pracy w zgranym zespole,
• indywidualną ścieżkę rozwoju,
• możliwość poznania i pracy w nowoczesnych technologiach,
• współpracę przy tworzeniu produktów z wykorzystaniem technologii 3D,
• udział w projektach dla największych firm w Polsce i na świecie oraz ministerstw,
• przyjazną atmosferę pracy.

Nasze oczekiwania:
• bardzo dobra znajomość języka programowania: Java/J2EE,
• dobra znajomość narzędzi programistycznych: Eclipse, SVN,
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
• znajomość HTML, CSS,
• praktyczna umiejętność wykorzystywania bibliotek języka Java,
• umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
• efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność,
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:
• umiejętność tworzenia aplikacji wielowarstwowych
• umiejętność projektowania aplikacji
• znajomość SOAP
• znajomość Hibernate

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-04
Wyświetlona: 6269 razy