Junior PHP Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Poznań

Tagi: PHP

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

JUNIOR PHP DEVELOPER
Miejsce: Poznań

OPIS STANOWISKA:
- Tworzenie serwisów i aplikacji webowych;
- Rozwój i rozbudowa istniejących serwisów www;
- Integrowanie back-endu z istniejącymi projektami wizualnymi;
- Uczestniczenie w ciekawych projektach wewnątrz firmy.

OCZEKIWANIA:
- Dobra znajomość języka PHP 5;
- Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (np.: Symfony, Laravel, Zend, Cake, inne);
- Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu standardu HTML i CSS;
- Co najmniej dobra znajomość języka javascript;
- Doświadczenie w korzystaniu z biblioteki javascriptowej (np.: Jquery, Dojo, inne) lub frameworka (np.: React, Angular, Ember, inne).

KLIENT OFERUJE:
- Ciekawą pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole;
- Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- Elastyczne godziny pracy;
- Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6008 razy