Junior .NET Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Wrocław

Tagi: net developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

JUNIOR .NET DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:
- Implementacja i testowanie aplikacji;
- Tworzenie dokumentacji technicznej;
- Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:
- Znajomość środowiska .NET;
- Praktyczna znajomość JavaScript, HTML 5, Visual Basic, SQL, C# lub innego języka programowania;
- Znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL lub IIS;
- Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;
- Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – doświadczenie komercyjne nie jest konieczne!;
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;
- Dbałość o szczegóły;
- Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
- Gotowość do podejmowania podróży służbowych.

MILE WIDZIANE:
- Prawo jazdy kat. B.

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
- Przyjazną atmosferę;
- Wysokiej klasy sprzęt;
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- Udział w interesujących i rozwijających projektach;
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 5936 razy