Młodszy Programista Java

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Poznań

Tagi: java

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA
Miejsce: Poznań

OPIS STANOWISKA:
- Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
- Analiza potrzeb biznesowych;
- Współpraca z zespołem;
- Tworzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:
- Praktyczna znajomość Javy SE;
- Znajomość SQL;
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Przyjazną atmosferę;
- Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- Bogaty pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6060 razy