Junior Front-End Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Wrocław

Tagi: front end

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta –zajmującego się tworzeniem narzędzi informatycznych do trackowania czasu, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

JUNIOR FRONT-END DEVELOPER
Miejsce: Wrocław

OPIS STANOWISKA:
- Optymalizacja i poprawa istniejących rozwiązań ;
- Tworzenie nowych funkcjonalności;
- Ulepszanie oprogramowania;
- Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:
- Minimum roczne doświadczenie (nie musi być komercyjne);
- Bardzo dobra znajomość JavaScript;
- Dobra znajomość jednego z frameworków: React i Angular.js;
- Dobra znajomość języka angielskiego – na poziomie dokumentacji technicznej;
- Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
- Empatia do współpracowników oraz klientów.

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od rodzaju umowy (3,000 – 8,500 pln netto);
- Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
- Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło– do wyboru);
- Nielimitowane urlopy, możliwość pracy zdalnej ( 3 razy w miesiącu);
- Możliwość pracy na komputerach Apple;
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy;
- Zwrot kosztów udziału w rekrutacji;
- Darmowe obiady dwa razy w tygodniu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6147 razy