Senior Java Developer (Back-End)

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Poznań

Tagi: java back-end

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiej firmy, wytwarzającej oprogramowanie, poszukuje Kandydata na stanowisko:

SENIOR JAVA DEVELOPER (BACK-END)
Miejsce pracy: Poznań

Oferowane wynagrodzenie: 10.000 – 20.000 PLN netto

Rodzaj umowy: B2B

OPIS STANOWISKA:
- Tworzenie aplikacji webowych;
- Pisanie przejrzystego i skalowalnego kodu;
- Testowanie wytworzonego kodu;
- Tworzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:
- Komercyjne doświadczenie w programowaniu w Javie – minimum 5 lat;
- Bardzo dobra znajomość programowania baz danych (Oracle, MS SQL, PostgreSQL);
- Bardzo dobra znajomość JBoss/WildFly, EJB oraz Hibernate;
- Znajomość wzorców projektowych;
- Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (konieczna komunikacja z Klientem);
- Wykształcenie wyższe informatyczne;
- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:
- Znajomość takich technologii jak: Spring, JAXB, JavaScript, JQuery, Rest, JSON, Web Services;
- Gotowość do częstych podróży służbowych do Niemiec.

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- System premiowy;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Przyjazną atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6122 razy