Technik – serwisant sprzętu IT z j. Niemieckim

praca it: etat dla Hemmersbach / Wrocław

Tagi: serwis hardware troubleshooting

Hemmersbach specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług dla obszaru IT na skalę przemysłową. Z pomocą ponad 2,400 pracowników zatrudnionych w 34 oddziałach realizujemy nasze usługi w ponad 190 krajach.
Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich w ramach rozwoju działu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

-Diagnozowanie i wykonywanie napraw sprzętu IT, oraz raportowanie wykonywanych czynności w systemie
-Samodzielne instalowanie oprogramowania oraz instalowanie urządzeń bezpośrednio u klienta

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (przynajmniej poziom B2), oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Prawo jazdy kat. B, a zarazem gotowość do wyjazdów służbowych na teren Niemiec
-Umiejętność instalacji oprogramowania (Windows 7, Ms Office i inne aplikacje) oraz diagnozowania usterek
-Doświadczenie w naprawie komputerów (niekoniecznie udokumentowane)

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT o zasięgu globalnym
-Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (okazjonalnie w soboty)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość bezpłatnego dojazdu z centrum Wrocławia
-Pracę jako samodzielny specjalista techniczny
-Otwartą komunikację
-Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym, nieformalnym środowisku
-Dofinansowanie do karty multisport, prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-19
Wyświetlona: 5103 razy