Programista PHP

praca it: etat dla Adgroup / Cała Polska

Tagi: Programista PHP Laravel

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHP/Laravel (Fullstack)

Zadania:

- Budowie nowych systemów opartych na PHP/SQL
- Rozbudowie i utrzymywaniu istniejących systemów
- Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych
- Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
- Identyfikowanie i naprawa błędów w oprogramowaniu oraz testowanie rozwiązań

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna poniższych metodologii, modeli, technologii:

- PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Laravel, jQuery
- Znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, mikroserwisy, skalowalność)
- Bazy danych – relacyjne i NOSQL (MySQL/MariaDB, MongoDB)
- ORM, MVC
- Optymalizacja Memcached, Redis lub Varnish
- Systemy wersjonowania kodu (SVN, GIT)
- Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe
- Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
- Znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer, npm) oraz automatyzacji zadań (Robo, Gulp, Grunt),

Mile widziane:

- Wiedza na temat automatyzacji (Docker, Vagrant, Continuous Integration)
- Testy jednostkowe
- wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
- znajomość ticket systemów (redmine, Mantis, jira lub podobnych)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie zależne od umiejętności
- Możliwości rozwoju
- Przyjazną atmosferę w biurze (możliwość pracy zdalnej)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz dodatkowo kod kontroli wersji bitbucket/ github na adres email: biurogdyniatrojmiasto(małpa)gmail.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-20
Wyświetlona: 6503 razy