PHP Developer Bielsko-Biała

praca it: etat dla New-Invest / Bielsko Biała

Tagi: PHP7 (OOP) GIT JavaScript Angular2

Firma:
Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 160 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat, otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Oferta:
- Miejscowość: Bielsko-Biała
Wynagrodzenie 6 000 zł – 11 000 zł brutto na UoP (możliwość negocjacji)
Elastyczne godziny pracy,
Creative Room
Możliwość dofinansowania relokacyjnego
Karta sportowej FitProfit i FitSport, grupowe ubezpieczenia na życie, finansowanie szkoleń i wyjazdów na konferencje branżowe.
Parking przed biurem (wykupione miejsca na wyłączność)

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji webowych (zarówno backend, jak i frontend). Projekty nie mają konkretnej daty zakończenia. Są rozwijane, usprawniane, refaktorowane.

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera
- bardzo dobra znajomość: PHP7 (OOP), GIT, JavaScript,
- dobra znajomość Angular2,
- Doświadczenie w pracy z MySQL, PostgreSQL, w TDD, BDD,
znajomość tworzenia dokumentacji technicznej, znajomość Linuxa
znajomość j. angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- doświadczenie w NoSQL [MongoDB, Redis],
- Znajomość PHPStorm,
- Doświadczenie w BigData, w Scrum

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-21
Wyświetlona: 6612 razy