backend developer

praca it: etat dla Projektovnia Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: programista php backend developer mysql

Projektovnia Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy

O firmie:
Agencja reklamowa Projektovnia specjalizuje się w kreacji materiałów drukowanych, identyfikacji wizualnej oraz tworzeniu stron internetowych. Projektujemy i wykonujemy strony firmowe, portale internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowe. Nasze realizacje cechują się nowoczesną szatą graficzną, przejrzystą strukturą oraz intuicyjną nawigacją. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Backend developer – programista PHP
Wymagania

• Znajomości PHP i framework’ów

• dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

• bardzo dobra znajomość HTML/XHTML, JavaScript, CSS

• znajomość programowania obiektowego

• umiejętność praktycznego stosowania wyżej wymienionych technik,

• umiejętność współpracy z zespołem oraz samodzielnej pracy bez stałego nadzoru

• zaangażowanie w realizowanie projektu

• odpowiedzialność za wykonywane zadania

Mile widziane:

• znajomość AJAX, XML

• znajomość zagadnień związanych z SEO

Oferujemy:

• możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów

• interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie

• miłą i przyjazną atmosferę

• stabilny model zatrudnienia

• rozwój umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-21
Wyświetlona: 5573 razy