Programista PHP

praca it: etat dla neronIT Sp. z o.o. / Ruda Śląska, Lędziny, Lębork

Tagi: Programista PHP MySQL JavaScript HTML

Opis wstępu:
neronIT jest spółką kapitałową z ponad dziesięcioletnią historią. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla małych i średnich firm z wykorzystaniem technologii Internetowej.

Wymagania:
- dobra znajomość PHP5 (OOP)
- dobra znajomość relacyjnych baz danych (z naciskiem na MySQL)
- znajomość zagadnień programowania obiektowego i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC
- doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (kohana, zend framework)
- znajomość (X)HTML, CSS i JavaScript
- znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie aplikacji internetowych

Mile widziane:
- umiejętność pracy w środowisku systemów Unix/Linux
- znajomość problematyki budowy dużych portali
- znajomość standardów W3C oraz dobrych praktyk tworzenia aplikacji internetowych
- doświadczenie w pracy z frameworkami JavaScript (jQuery, mootools)
- znajomość systemów kontroli wersji (CVS, SVN).

Oferujemy:
- interesującą pracę przy ciekawych projektach
- dobre wynagrodzenie (silnie zależne od umiejętności)
- umowę o pracę w rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-22
Wyświetlona: 3552 razy