Młodszy Analityk

zlecenia it dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Analityk UML BPMN

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w warsztatach projektowych
• Wsparcie w pracach analitycznych i koncepcyjnych dotyczących przetwarzania danych pomiarowych
• Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji analitycznej, produkcyjnej i użytkownika
• Zadania i problemy analityczne do samodzielnego rozwiązania

Wymagania:
• Student/ka minimum 3-go roku studiów kierunków informatycznych lub pokrewnych
• Znajomość notacji UML 2.0 i BPMN
• Ogólna wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• Zaangażowanie, zdolność szybkiego uczenia się i otwarty umysł
• Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność
• Dobre wyniki w nauce (udział w olimpiadach, konkursach, wyróżnienia i stypendia będą dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
• Pracę w firmie rozwijające autorskie i innowacyjne produkty
• Możliwość rozpoczęcia współpracy w trakcie roku akademickiego w niepełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
• Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-25
Wyświetlona: 4281 razy