Programista systemów wbudowanych

praca it: etat dla AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. / Płock

Tagi: Programista elektronika C

Zakres obowiązków:
- Tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych
- Przygotowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
- odpowiednie umiejętności w zakresie programowania
- bardzo dobra znajomość języka C
- znajomość systemów wbudowanych i systemów czasu rzeczywistego
- umiejętność programowania mikrokontrolerów 8bit, 32bit, ARM
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
- kreatywność
- obowiązkowość i dokładność
- umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
- podstawowa znajomość programowania obiektowego
- doświadczenie zawodowe w programowaniu
- wiedza z zakresu elektroniki
- znajomość różnych protokołów komunikacyjnych, m.in. TCP/IP
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, telekomunikacja,
informatyka, itp.)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami
- możliwość rozwoju zawodowego
- motywacyjny system wynagrodzeń
- możliwość korzystania z atrakcyjnych szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-26
Wyświetlona: 6449 razy