Junior Webdeveloper

praca it: etat dla WEBMOTION / Cała Polska

Tagi: PHP / Mysql / jQuery

Do naszego teamu poszukujemy kreatywnego, młodszego Webdevelopera, mającego podstawy programowania obiektowego w języku PHP oraz znajomości technologii internetowych. Oferujemy możliwość rozwoju oraz nabycie praktycznego doświadczenia w zakresie developmentu oprogramowania. Jeżeli masz podstawy i chcesz się rozwijać, rozważ naszą ofertę – odwiedź nas, zobacz jak pracujemy i porozmawiajmy o możliwościach jakie wspólnie możemy osiągnąć.

Zakres obowiązków:
- wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych,
- zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania celów.

Oczekujemy:
- podstaw znajomości języka PHP4/5+ (OOP),
- podstaw znajomość SQL oraz baz danych MySQL / PostgreSQL (PDO),
- podstaw znajomość JavaScript (jQuery, AJAX).

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość HTML5, CSS3 (LESS),
- znajomość Bootstrap,
- znajomość wzorców projektowych.

Oferujemy:
- możliwość doskonalenia umiejętności i stałego rozwoju,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, w biurze w Ostrowie Wielkopolskim,
- wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia,
- po 3msc. okresie próbnym stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- realizację projektów o określonej skali dostosowanych do umiejętności,
- wpływ na wybór technologi i developmentu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-10
Wyświetlona: 6576 razy