IT Project Manager

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: IT Project Manager SCRUM PM

Firma z branży IT z kapitałem zagranicznym, która istnieje na rynku już ponad 25 lat, zatrudnia ponad 170 osób, przy czym dział IT liczy ponad 100 osób. Produkty firmy wdrażane są na całym świecie. Zespoły (działające w metodyce SCRUM) zajmują się ciągłym rozwojem oraz utrzymaniem produktu firmy. W chwili obecnej na platformie jest zarejestrowany ponad półtora miliona użytkowników.

Wynagrodzenie: 8 000 – 12 000 PLN brutto UoP
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
– Opracowanie szczegółowego planu projektu w celu monitorowania i śledzenia postępów;
– Ocena ryzyka w projektach;
– Koordynowanie prac zespołów oraz utrzymanie skutecznej komunikacji i pracy pomiędzy klientami a członkami zespołu projektowego;
– Prowadzenie dokumentacji;
– Śledzenie wyników projektu przy użyciu odpowiednich narzędzi
– Rozwiązywanie problemów w całym cyklu życia projektu;
– Dbanie o dostarczanie projektów w terminie oraz w określonym budżecie;

Wymagania:
– Doświadczenie w zarządzaniu projektami przy użyciu wiodących metodologii (np. SCRUM, Agile);
– Min. 5 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem;
– Doświadczenie w prowadzeniu dużych, międzynarodowych projektów;
– Doświadczenie w zarządzaniu projektem od fazy rozpoczęcia do dostarczenia produktu;
– Zdolność do śledzenia aktywności projektu na wielu etapach;
– Umiejętność planowania, zarządzania ryzykiem
– Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
– Znajomość narzędzi do zarządzania projektem
– Znajomość JIRA
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem zagranicznym oraz międzynarodowym zespołem.
– Wykształcenie wyższe

Oferowane:
– Prywatna opieka medyczna (LuxMed);
– Ubezpieczenie NNW, karta Multisport;
– Pakiet relokacyjny;
– Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy w godzinach 6.00–11.30);
– Okazyjna praca zdalna;
– Darmowe lekcje języka angielskiego;
– Dofinansowanie do wczasów;
– Firmowa biblioteka, rowerownia, częste wyjścia i imprezy integracyjne, chillout room, imprezy branżowe
– Płatny urlop na rzecz wolontariatu
– Możliwość organizowania szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-15
Wyświetlona: 4077 razy