PHP Developer Wrocław

praca it: etat dla Business Bridge Group Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: PHP Developer programista PHP MySQL S OL I D

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Dla naszego Klienta – zajmującej się projektowaniem stron i aplikacji internetowych – poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 5.000 – 7.000 PLN netto (umowa B2B)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• realizacja rozwiązań programistycznych głównie w języku programowania PHP,
• tworzenie testów jednostkowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

• posiadasz min. 2 lata doświadczenia w zawodowego,
• potrafisz pracować na frameworkach oraz na czystym kodzie PHP,
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem,
• potrafisz zarządzać własnym czasem,
• potrafisz samodzielnie realizować moduły do rozwiązań internetowych,
• znasz obiektowość w stopniu min. średnim,
• znasz w stopniu średnio zaawansowanym min. 1 system bazodanowy,
• integrujesz systemy na podstawie dokumentacji API,
• rzadko spoglądasz do dokumentacji języków programowania podczas codziennej pracy.

Mile widziane:

• znajomość S.O.L.I.D.
• znajomość PSR,
• umiejętność tworzenia rozwiązań do ponownego wykorzystania w formie modułów.

Otrzymasz w zamian:

• pracę w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach,
• elastyczny czas pracy,
• benefity- Luxmed oraz Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-16
Wyświetlona: 6359 razy