Senior .Net

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Net C# SQL Server T-SQL

Oferta
Wynagrodzenie: 8000 – 9150 zl netto ( UoP lub B2B)
Miejsce pracy: Kraków
Możliwość częściowej pracy zdalnej
MultiSport
Opieka medyczna
Parking blisko biura
Innowacyjne projekty o zasięgu globalnym

Firma:
Firma z Krakowa zajmująca się realizacją innowacyjnych projektów w logistyce oraz e-commerce. Firma została wyróżniona Diamentami Forbes’a (1 miejsce). W dziale IT zatrudnionych jest około 80 osób, w tym około 20 programistów. W całej firmie pracuje około 3500 osób.

Proces rekrutacji
1 etap rekrutacji: rozmowa w siedzibie firmy spotkania 1 – 1,5h, podczas którego kandydat pytany jest o doświadczenia projektowe, środowisko dotychczasowej pracy, a do zbadania zdolności programistycznych – code review. W rozmowie uczestniczy zawsze kierownik zatrudniający, przedstawiciel HR i jeden z programistów.

Opis stanowiska
Skupienie się na projektowaniu i wytarzaniu oprogramowania
w C# przy wykorzystaniu technologii .NET,
Zajmowanie się tworzeniem i rozwojem testów jednostkowych
i testów automatycznych,
Weryfikacja poprawności kodu wraz z dbałością o o jego jakość,
Skupienie się na analizie wydajności i optymalizacji działania
tworzonych systemów,
Zajmowanie się tworzeniem i weryfikacją dokumentacji
programistycznej potrzebnej w procesie rozwoju aplikacji.

Wymagania
Doświadczenie jako Senior .Net oraz 5-6 lat doświadczenia w branży IT
Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET,
Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
Dobra znajomość procesów wytwarzania oprogramowania,
Znajomość: Microsoft Visual Studio, Team Foundation Server, systemów relacyjnych bazy
danych (Microsoft SQL Server),
Tworzenie zapytań w T-SQL.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-23
Wyświetlona: 6425 razy