Programista C embedded Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: C embedded Python Scrum

Oferta:
Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 9150 – 11 000 zł netto na UoP lub B2B
Możliwość częściowej pracy zdalnej
MultiSport
Opieka medyczna
Parking blisko biura
Innowacyjne projekty o zasięgu globalnym

Firma:
Firma z Krakowa zajmująca się realizacją innowacyjnych projektów w logistyce oraz
e-commerce. Firma została wyróżniona Diamentami Forbes’a (1 miejsce).
W dziale IT zatrudnionych jest około 80 osób, w tym około 20 programistów. W całej firmie
pracuje około 3500 osób.

Proces rekrutacji:
Programista C embedded
1 etap rekrutacji: rozmowa w siedzibie firmy 1 – 1,5h, podczas którego kandydat
pytany jest o doświadczenia projektowe, środowisko dotychczasowej pracy, a do
zbadania zdolności programistycznych – code review.
W rozmowie uczestniczy zawsze kierownik zatrudniający, przedstawiciel HR i jeden
z programistów.

Opis stanowiska:
Praca nad oprogramowaniem embedded,
Skupienie sie na tworzeniu prototypów oprogramowania i gotowych produktów FW,
Rozwiązywanie problemów związanychOdpowiedzialnosc za z oprogramowaniem,
jak również refaktoring istniejącego kodu,
Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji technicznej,
Współpraca z działami aplikacyjnymi, członkami zespołu oraz testerami

Wymagania:
Doświadczenie 5-6 lat w branży IT oraz z mikrokontrolerami 32bit. bare metal,
Bardzo dobra znajomość języka C w zastosowaniach Embedded,
Znajomość języka angielskiego pozwalającego czytać dokumentację techniczną

Mile widziane:
Znajomość: systemu FreeRTOS, Agile/Scrum, Python, zagadnień sieciowych (code level) w urządzeniach: router, wifi, gsm, lan.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-25
Wyświetlona: 6331 razy