Product Owne Kraków [12 000 - 19 000 zł netto na B2B]

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Product Owner Agile KPI MVP

Oferta:

Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 12 000 – 19 000 zł netto na B2B (możliwa również UoP)
Praca w biurze w Krakowie w centrum
Elastyczne godziny pracy
Prywatna opieka medyczna
Praca zdalna możliwa w zakresie 1 dnia lub 1 tygodnia
Budżet na szkolenia i konferencje
Możliwość zmiany projektu
Wybór architektury i technologii przez team

Firma:

Firma z Krakowa zatrudniająca ok. 45 osób, zajmująca się aplikacjami e-commerce, realizująca projekty R&D, specjalizująca się głównie w Scala, Akka, Play, Agile, Java. Przy danym projekcie pracuje od 4-6 osób.

Opis stanowiska:

Zarządzanie produktem poprzez: pracę z zespołem Front-end’ów i Back-end’ów
Definiowanie i koordynowanie strategii produktu
Uczestnictwo w stand’upach
Sesje planowania sprintów/wdrożeń
Planowanie wdrożeń oraz map wdrożeń dla produktu
Dokumentowanie funkcjonalności produktu

Wymagania:

Doświadczenie 3+ lat jako Product Owner
Orientacja w cyklu rozwoju oprogramowania
Zrozumienie typowego cyklu wytwarzania oprogramowania dla produktów,
koncepcji user story, kryteriów akceptacyjnych oraz pełnionych przez osoby ról oraz
koncepcji Cost of Delay, Design Thinking, MVP
Znajomość metodologii Agile
Umiejętność rozbicia skomplikowanych zadań w małe dostarczalne zadania
Doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu backlogiem zawierającym
funkcjonalności i błędy
Umiejętność dokumentowania oraz tłumaczenia nowych wymagań dla zespołu
inżynierów, usprawniania istniejących KPI przez definiowanie hipotez, czynnych
eksperymentów
Formułowanie i prezentowanie strategii wdrażania oraz mapy wdrożeń dla
produktu
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
Znajomość rynku e-commerce
Umiejętności coachingowe
Znajomość wymagań niefunkcjonalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-25
Wyświetlona: 6448 razy