Grafik komputerowy / Animator HTML5

praca it: etat dla AIMEDIA Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: grafik animate animator html5 javascript

W AIMEDIA kreujemy nowoczesne media, dopasowane do aktualnych nośników oraz technologii. Nie boimy się nowych wyzwań – mierzymy się z nimi niemal codziennie.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji kampanii internetowych, serwisów internetowych oraz filmów wideo.

W związku z pozyskaniem kolejnego kluczowego klienta (Japońska korporacja o zasięgu globalnym) poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Grafika Komputerowego – Animatora HTML5 do pracy w biurze w Łodzi (nie jesteśmy zainteresowani pracą zdalną).

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację kampanii banerowych, mailingów/newsletterów, opracowywanie KeyVisuali kampanii oraz wielu innych ciekawych wyzwań z zakresu kreacji/animacji. i, tworzonych na potrzeby klientów międzynarodowych naszej firmy.
  • Do zespołu poszukujemy zarówno osób z bogatym doświadczeniem (minimum 4 lata) jak również młodych grafików z doświadczeniem nie mniejszym niż 1 rok.

Opis kandydata:

Poszukujemy Grafika Komputerowego / Animatora lubiącego animację i pracę z produkcją kampanii digitalowych, mającego doświadczenie w projektach komercyjnych z ciekawym portfolio, rozwiązującego samodzielnie problemy projektowe, zaangażowanego w swoją pracę i śledzącego najnowsze trendy.

Oczekiwania:

Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości Photoshop, Illutrator, InDesign oraz dobrej znajomości Adobe Animate / Adobe Edge Animate.

Mile widziane będzie doświadczenie w produkcji kampanii dla GDN, BAN, IAB, XAXIS, OAN czy np. Sizmek, znajomość narzędzi optymalizujących. Kreatywność, umiejętność projektowania storyboard’ów animacji oraz projektów screeningu na podstawie briefu.

Wymagania:

  • Wyczucie estetyki, zmysł graficzny – animacyjny
  • Umiejętność animacji bannerów HTML5, bardzo dobre wyczucie motion animation lub chęć nauki w kierunku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign, Animate)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub co najmniej rok przy kampaniach online
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawowe wynagrodzenie, dodatek komunikacyjny, dodatek telekomunikacyjny, premie
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki pracy ze specjalistami w różnych dziedzinach
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Nie musisz mieć wykształcenia grafika – animatora – ważne byś lubił/a to co robisz i miał/a doświadczenie!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-30
Wyświetlona: 5130 razy