Programista Python

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: python django sql mercurial linux

Firma New-Invest poszukuje programisty dla swojego klienta.

Miejsce pracy: centrum Poznania

Preferowana forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

Poziom wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia i spełnienia wymagań do 10 000 pln netto na B2B, adekwatnie umowa o pracę.

Klient: intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w branży marketingowej. Zdobywca licznych nagród na międzynarodowych konkursach programistycznych. Swoje usługi firma dostarcza klientom z Polski oraz z zagranicy.

Wymagania:

niezbędne:

-minimum 1 rok doświadczenia w pracy Backend Developera,

-dobra znajomość języka Python,  znajomość frameworku Django,

-znajomość systemu kontroli wersji Mercurial,

-wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL),  znajomość systemu GNU/Linux,

-sprawność w utrzymania kodu zgodnie z oczekiwaniami firmy,

-umiejętność pracy w zespole,

-dobra znajomość języka angielskiego.

mile widziane:

-znajomość frameworku Flask,

-znajomość systemu operacyjnego Ubuntu Server,

-znajomość zagadnień HPC i/lub MTC,

-znajomość zagadnień sieciowych.

Obowiązki:

-przetwarzanie obrazu video (filmów) i obrazów statycznych (zdjęć),

-oprogramowywanie procesów zbierania danych,

-kolejkowanie zadań w klastrze obliczeniowym,

-automatyczne przesyłanie danych do chmury obliczeniowej firmy oraz do chmury klienta.

Oferta:

-bycie częścią prężnie rozwijającej się firmy,

– praca w znakomitej lokalizacji w centrum miasta,

-elastyczne godziny pracy (możesz zacząć pracę w godzinach 7:30-9:00),

-możliwa częściowa praca zdalna,

-wyjazdy na konferencje branżowe,

-występowanie jako zespół firmowy w różnego rodzaju hackathonach

-przyjazna atmosfera w firmie.

Zachęcamy do aplikowania. Proszę o wysłanie CV na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-31
Wyświetlona: 6503 razy