Tester aplikacji desktopowych Bielsko-Biała

praca it: etat dla New-Invest / Bielsko Biała

Tagi: GIT SVN C++ MSSQL Testa-automation

Oferta:
Miejscowość: Bielsko-Biała
Wynagrodzenie od 5000 zł – 8000 zł brutto na UoP (możliwość
negocjacji)
Elastyczne godziny pracy,
Creative Room
Możliwość dofinansowania relokacyjnego
Karta sportowa FitProfit i FitSport, grupowe ubezpieczenia na życie,
finansowanie szkoleń i wyjazdów na konferencje branżowe.
Parking przed biurem (wykupione miejsca na wyłączność)

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o jakość
oprogramowania, zgodnie z wymaganiami klienta, sprawdzanie zgodności
z otrzymaną dokumentacją oraz pilnowanie procesu naprawy błędów.
Ponadto istotne znaczenie ma rozwój automatyzacji testów wraz
z utrzymaniem istniejących już skryptów testowych.

Firma:
Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 160 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat,
otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie
rozwiązań telematycznych.

Wymagania
Min. 1-roczne doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
aplikacji
Znajomość: GIT, SVN, narzędzi do raportowania błędów, MS SQL
(stopień pozwalający na pisanie zapytań w środowisku testowym)
Podstawowa znajomość języka C++
Znajomość j. angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji
technicznej

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy ze środowiskami ciągłej integracji,
Znajomość AGILE Scrum,
Umiejętność pisania własnych skryptów, które przeszukują zasoby baz
danych pod względem anomalii w danych,
Biegła znajomość pakietu MS Office (MS Access)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-01
Wyświetlona: 6673 razy