Programista Flex / Flash

praca it: etat dla X-Trade Brokers / Warszawa

Tagi: flash Programista flex

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci IV i V roku
- bardzo dobra znajomość technologii Adobe Flex (co najmniej 3, preferowane 4)
- doświadczenie w tworzeniu własnych komponentów wizualnych FLEX
- dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację oraz swobodne czytanie dokumentacji technicznej
- zaangażowanie i odpowiedzialność w stosunku do realizowanych zadań

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
- znajomość narzędzia FlashBuilder
- dobra znajomość technologii BlazeDS
- znajomość frameworków Flex (Swiz, Cairngorm)
- Adobe Ilustrator, Photoshop, Flash Catalyst, Degrafa
Nie trzeba spełniać wszystkich dodatkowo wymienionych warunków, żeby zgłosić swoją aplikację.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- uczestnictwo w projekcie wdrożenia i utrzymania systemu informatycznego domu maklerskiego opartego na technologii Flex/Java
- projektowanie oraz implementacja rozwiązań
- aktywna współpraca dotycząca utrzymywania i rozwoju aplikacji

OFERUJEMY:
- udział w innowacyjnych, ambitnych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
- wsparcie rozwoju kompetencji i doskonalenia zawodowego
- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
- dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
- możliwość pracy przy niebanalnych i nowatorskich projektach
Aplikacje przyjmujemy do 10 listopada 2010r.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.
X-Trade Brokers DM S.A. jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-26
Wyświetlona: 5153 razy