Programista PHP

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: PHP SYMFONY MySQL

Klient:
Firma specjalizująca się w tworzeniu najnowocześniejszej platformy służącej kierowaniu sprzedażą z wielu źródeł w jednym miejscu. Jest to instrument mający na celu rozwiązywanie realnych problemów sprzedawców.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 7 000 – 11 000 netto B2B (możliwe również: Umowa o Pracę, Umowa Zlecenie, Umowa o Dzieło)

Opis stanowiska:
Utrzymanie i rozwój platformy sklepowej oraz platformy do sprzedaży wielokanałowej
Wdrażanie nowych rozwiązań AI, które zwiększą sprzedaż właścicieli sklepów
W jednym projekcie pracuje 2-3 programistów
Firma korzysta z:
PHP 7, symfony 2/3, RabbitMQ, Elasticsearch, MongoDB, Redis

Wymagania:
dobra znajomość technologii PHP
MySQL
Git
Github
biegły j. angielski

Dodatkowe profity:
płatny urlop (również w ramach B2B)
możliwa praca zdalna (doprecyzowana do indywidualnych potrzeb)
elastyczne godziny pracy (dowolne rozpoczęcie między godziną 8-10)
przewidzimy budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty
dopłata do Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-08
Wyświetlona: 6396 razy