Programista Python

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Python

Agencja Rekrutacyjna New- Invest poszukuje dla swojego klienta specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: centrum Poznania
Preferowana forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
Poziom wynagrodzenia: do 10 000 brutto umowa o pracę, adekwatnie B2B (w zależności od doświadczenia i spełnienia wymagań)

Klient: intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w branży marketingowej. Zdobywca licznych nagród na międzynarodowych konkursach programistycznych. Swoje usługi firma dostarcza klientom z Polski oraz z zagranicy.

Wymagania:
Niezbędne:
 minimum 1 rok doświadczenia w pracy Backend Developera,
 dobra znajomość języka Python,
 znajomość frameworku Django,
 znajomość systemu kontroli wersji Mercurial,
 wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL),
 znajomość systemu GNU/Linux,
 sprawność w utrzymania kodu zgodnie z oczekiwaniami firmy,
 umiejętność pracy w zespole,
 dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
 znajomość frameworku Flask,
 znajomość systemu operacyjnego Ubuntu Server,
 znajomość zagadnień HPC i/lub MTC,
 Znajomość zagadnień sieciowych.

Obowiązki:
 przetwarzanie obrazu video (filmów) i obrazów statycznych (zdjęć),
 oprogramowywanie procesów zbierania danych,
 kolejkowanie zadań w klastrze obliczeniowym,
 automatyczne przesyłanie danych do chmury obliczeniowej firmy oraz do chmury klienta.

Oferta:
 bycie częścią prężnie rozwijającej się firmy,
 praca w znakomitej lokalizacji w centrum miasta,
 elastyczne godziny pracy (możesz zacząć pracę w godzinach 7:30-9:00),
 możliwa częściowa praca zdalna,
 wyjazdy na konferencje branżowe,
 występowanie jako zespół firmowy w różnego rodzaju hackathonach
 przyjazna atmosfera w firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-08
Wyświetlona: 6175 razy