Administrator Systemu Windows Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Windows XP SQL TCP/IP Linux

Oferta:
Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 4800 – 7200 zł netto na UoP (możliwe także B2B)
Możliwość częściowej pracy zdalnej
MultiSport
Opieka medyczna
Parking blisko biura
Innowacyjne projekty o zasięgu globalnym

Firma:
Firma z Krakowa zajmująca się realizacją innowacyjnych projektów w logistyce oraz
e-commerce. Firma została wyróżniona Diamentami Forbes’a (1 miejsce).
W dziale IT zatrudnionych jest około 80 osób, w tym około 20 programistów. W całej firmie
pracuje około 3500 osób.

Proces rekrutacji:
1 etap rekrutacji: rozmowa w siedzibie firmy 1 – 1,5h, podczas którego kandydat
pytany jest o doświadczenia projektowe, środowisko dotychczasowej pracy, a do
zbadania zdolności programistycznych – code review.
W rozmowie uczestniczy zawsze kierownik zatrudniający, przedstawiciel HR i jeden
z programistów.

Opis stanowiska:
Obsługa klientów poprzez weryfikację i rozwiązywanie problemów dzięki platformie zgłoszeniowej
Zarządzanie, aktualizacja oraz utrzymanie systemu

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość Windows XP (w trybie graficznym i konsolowym),
Znajomość: protokołów sieciowych (np. ssh, telnet itp.), narzędzi systemowych i diagnostycznych wraz z programami wspomagającymi (na licencjach GNU),
Podstawowa znajomość SQL (w zakresie pisania prostych kwerend) oraz zagadnień sieciowych (TCP/IP),
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się z klientem poprzez system zgłoszeniowy.
Mile widziane:
Znajomość obsługi MS Sql Server 2005 wraz z narzędziami i umiejętnością filtrowania, łączenia tabel, importu przy zastosowaniu kwerend,
Podstawy programowania w C#
Umiejętność pisania podstawowych skryptów w Bashu,
Znajomość środowiska Linux (red hat), SD+.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-12
Wyświetlona: 6445 razy