Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Java programista developer

Miejsce: Warszawa, Mokotów
Start ASAP lub 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Naszym Klientem jest innowacyjne centrum kompetencji IT, tworzące oprogramowanie na potrzeby najważniejszych instytucji państwowych. Aktualnie realizujemy portfel nowych rozwojowych projektów w ciekawym stosie technologicznym. Nie utrzymujemy systemów, najstarszy rozwijany system ma 2 lata. Pozostałe są na wczesnym etapie tworzenia.

Poszukujemy samodzielnych programistów z minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym z językiem Java.
Pracujemy w najnowszych technologiach i poszukujemy specjalistów zainteresowanych pracą w:
Java 8, Spring 4, Spring Boot, Hibernate, Google Guice 3, Vaadin 7, Magnolia CMS 5, JCR (Apache Jackrabbit), Spock, Oracle DB, jenkins, sonar, git, Bitbucket, Maven.

Zadania:
· Pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw,
· Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi,
· Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting),
· Tworzenie dokumentacji w kodzie źródłowym (Javadoc) i dokumentacji eksploatacji,
· Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy,m.in. poprzez:
- udział w szkoleniach technicznych,
- opisywanie dobrych praktyk w zespołowej bazie wiedzy

Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarska
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Proponujemy współpracę B2B oferując długotrwały kontrakt w wymiarze pełnoetatowym z wynagrodzeniem godzinowym na poziomie do 90 zł/h + Vat przy doświadczeniu na poziomie Professional / Mid.

Zapraszam do kontaktu i przesyłania CV na adres [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-13
Wyświetlona: 6546 razy